Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb hely ahova anyajegy miatt mehetek?

Figyelt kérdés

Soha nem érdekeltek az anyajegyeim, mindig azt mondták csak nézzrem nem nő vagy nem fekete e aztán igaziból nem történtek ezek meg. Nem fáj nem viszket, igaziból jól vagyok de kicsit ráparáztam erre és érdekelne hol nézethetem meg magam?

Van nagyobb és ilyen szemölcs szerű kiálló anyajegy azt leszedetném. Szóval mi ennek a menete? Elmegyek valami szakértőhöz ad valami véleményt és kiírnak műtétre? Amúgy ez pénzbe kerül? Kihez érdemes akkor itt Budapesten menni? Valami kis beszámoló érdekelne akiről szedtek már le...


19/F



2019. aug. 3. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel, hogy melyik lehet jó hely (ahol lézereznek, nem túl drágán, x db felett kedvezmény, ilyesmi).

Én őszre tervezem leszedetni nagyjából az összeset (mivel nem lehet utána napozni pár hétig, ezért nem most), van vagy 30-40 db rajtam. Eddig kb 10 évesen szedtek le rólam egyet, amire emlékszem, hogy fájdalomcsillapító inyekció (nem vészes, mini a tű), majd valahogy leégették. Az nagyon kiálló volt, így nem volt para, de a nagyobbakra azt mondták (szám felett van), hogy többször kell visszamennem, ha nem szeretnék utána heget.


Ami gázos lehet rajtam, az a zacsim mögött van (bocs, too much info), na attól parázok. A hátamon, hasamon nem vészes (najó. van olyan, amelyik talán 1cm-t is meghaladja), és részemről nyom is maradhat utána, csak legyen megoldva 1-2 alkalom után.

2019. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nézegettem és amúgy nagyon drágák... 40 ezer alsó hangon.

Az a baj én ilyen korház fóbiás, tű fóbiás vagyok, nagyon nem bírom és félek az érzéstelenítőtől is. 3 évesen voltam utoljára korházban műtét miatt...


Nekem a lézer 99% ban nem játszik, ezek ilyen komplikáltak ahogy néztem. Szóval nem tudom mi lesz... Lehet valami durva nyugatatót kérni ami kiüt? Nem akarok kb tudatomnál lenni de altatni ilyen kis műtéteknél nem lehet vagy az is 100 ezer vagy hasonló...


Sztk ban érdemes? Ahogy néztem 25 ezer csak egy rutin anyajegy ellenörzés és igaziból azzal sokra nem megyek max tudom van e baj vagy nincs de megoldást nem hoz, megnézi más is jéj -25 ezer....

2019. aug. 3. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!