Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve nem tudok kakilni mit...

2 éve nem tudok kakilni mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok N


Már 2 éve hogy havi 1x tudok wcni, ez nem mindig volt így 20 éves koromig minden nap tudtam napi2x


Az étkezésem ugyan az semmi új semmi extra

Reggeli szendvics: vaj szalámi,vagy májas, paradicsom uborka paprika sajt

Vagy müzli


Ebéd mindig zöldség csirke rizs, vagy főzelék


Uzsonna gyümölcs banán stb..


Vacsorára konzervhal saláta salátás hal


Változatosan étkezem


153cm 65 kg tudom túl sok de nem tudok lefogyni


Panaszaim : székrekedés, puffadás,rossz közérzet,túlsúly, eredménytelen fogyókúra, nem tudok aludni alvászavarom van, idegeskedek stresszelek, pánikolok, depresszióm van


Én az inzulinrezisztencia gyanakodszok


A házi orvosom sz@@rt se csinál,kiröhögott amikor megemlítettem neki


Házi praktikákat mond hogy banán Szilva több víz edzés mozgás


Kezdjük ott nekem a Ricinus olaj nem segített ami a dokim szerint egy lovat meg kellett volna hajtson


Dulcolaxot stadalaxot azért nem szedek mert attól alhasi fájdalmaim vannak,de olyan szinten hogy nem bírok járni és fosok ami a fogamzásgátló mellett nem jó


A házi orvost be lehet valahol panaszolni hogy nem megfelelően kezel ?

2 éve szenvedek

Valaki segítsen



2019. aug. 7. 18:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
17%
Az orvosnak van igaza. Te meg ostoba vagy. Talán az agyadat kellene kezelni, de az nem a háziorvos dolga. Kezdjél el normálisan étkezni, eleget inni és mozogni. Rendbejössz saját magadtól.
2019. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy-alulműködés tünetei
2019. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
a betegjogi képviselőhöz fordulhatsz, javaslom tedd is meg
2019. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsokat de ezek a házi praktikákat nem segítenek
2019. aug. 7. 19:22
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Irritábilis bél szindrómád lehet. Kérj egy beutalót a gasztroenterológiára!
2019. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
a pajzsmirigyedet nézesd meg vérből - simán lehet pajzsmirigy alul vagy felül működés - ha az rendben van menj gasztroenterológiára! Egyébként a banán pont fogja a hasat! :)
2019. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
Nincs olyan, hogy egy ember 29 napig nem kakil. Nem csodálom, hogy kiröhögött az orvos.
2019. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen, sok oka lehet. Első körben az étkezést is meg kell változtatni, de ez nem okoz ilyen panaszt, max. 3 napon belül mindenképpen lenne székleted.

Lehet pajzsmirigy gond is, lehet beidegződési zavar, lehet bélmozgás zavar, tumor, vagy valamilyen térfoglaló folyamat, fejlődési anomália. Veséddel is lehet gond, krónikus gyulladás illetve nem megfelelő veseműködés is okoz vizelet, illetve széklet retenciót.

Gastroenterológia azonnal vagy belgyógyászat.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha a ricinus olaj nem hat, vagy más hashajtók, akkor nagy gond van, még akár lehet idegentest is a háttérben.

2019. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Képzeld el van ilyen

És az orvos ha kiröhög ha nem akkor is nincs rendben


Tudod mikor tudok kakilni menstruációs napon mert olyan szintű görcseim vannak az első napon hogy járni nem bírok

Leszakad a hátam fájnak a melleim és olyan görcsökeim vannak hogy szerintem ahogy a görcs mozgatja a beleket attól indul be



És mielőtt írja valaki menj mozogni


Heti 5x járok edző terembe futni az elipszis gépet használom és a biciklit napi 1.5 ora szóval ilyen kardio mozgás


Mellette reggel délután este kutyát sétáltatok

2019. aug. 8. 03:06
 10/31 A kérdező kommentje:

Az a szomorú hogy 1 éve még 56 kg voltam most 65

10 kg ment rám zsírban

És igen tudom hogy a súly nagyobb kg ra mint a zsír


A gyógyszertárakban van ilyen bmi kalkulátor ahol a testzsír % is mutatja szóval ilyen komplex cucc


Inkább nem írom le xy% mennyire nőtt de közelít az 50 hez

2019. aug. 8. 03:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!