Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami komoly?

Lehet valami komoly?

Figyelt kérdés

KB 3 hónapja hánytam (lehet fertőzés miatt), és azóta gyakran előjön az erős gyomorfájás(úgy érzem be van gyulladva, ha enyhén megnyomom fáj). Az orvos azt mondta reflux. De nem vagyok benne biztos mert gyakran rosszul vagyok. Lehet valami komoly?



Ha be van gyulladva a gyomrom, mit ehetek?



Ha valakinek gyomorproblémái vannak, hogy lehet megelőzni a hányást?



2019. aug. 9. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha enyhén be van gyulladva a gyomrod, azt kéne enned mint reflux esetén. Egyébként szerintem is refluxos tüneteid vannak. Ez egy ilyen gyomorkímélő étrend, a linken egész jól le van írva. Pár éve nekem is voltak ilyen panaszai, elég sokáig, de aztán tarottam a diétát (gyógyszer nem kellett) és elmúlt, azóta se jött elő pedig már eszem összevissza.

[link]

2019. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanazt a vírust kaphattad be, mint a párom, neki is ez volt kb. 2-3 hónapja, és hasonló módon maradtak a problémák.

Mondtam neki, hogy igyon reggelente éhgyomorra egy fél citrom frissen facsart levét vízzel egy pohárnyira hígítva. Refluxos tünetek ellen a többségnek beválik, édesanyámnál már kipróbáltuk, azóta is lelkesen issza a citromlevet, párom úgyszintén. Viszonylag hamar rendbe jött tőle, de úgy érzi, továbbra is jót tesz a közérzetének.

Mellesleg nem kútfőből szedtem, hanem terapeutám ajánlotta. Működik.


Amit még tehetsz, az édességek kerülése egy darabig, és egy jófajta probiotikummal egy kúra.

2019. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!