Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez kötőhártya gyulladás lenne?

Ez kötőhártya gyulladás lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik szemem piros és meg van duzzadva, kicsit viszket és könnyezik. Szerintetek kötőhártya gyulladás? Nem volt még sosem. Tudom, orvos, leghamarabb viszont hétfőn tudok menni. Gyógyszertárban addig tudnak rá adni valamit vény nélkül?

2019. aug. 10. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az sok minden. Belement vmi és bedurrant, árpa kezd kialakulni, fertőzés.
2019. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy árpa lenne, már volt többször és soha sem így kezdődött. Van egy bontatlan tubus tobrex kenőcsöm, azt lehet rá alkalmazni?
2019. aug. 10. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne alkalmazz semmit, javarészt,ha nem bakteriális a kötőhártyagyulladásra semmit sem írnak. MAx műkönnyet használj, ha van otthon. Ne kezeld magad egyedül , mert a végén meg nem fogják tudni már mi a bajod..Lehet kötőhártya is, ez többnyire magától elmúlik de fertőző. A másik szemedre nézve és a családtagjaidra is.
2019. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már voltam orvosnál, azt mondta elég komoly. Kaptam szemcseppet és kenőcsöt is. Hány nap alatt kéne elmúlnia? Mert azt mondta másnapra jobb lesz viszont én még mindig nem látok javulást :/
2019. aug. 15. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Húha, sajnálom:/ Akkor valószínűleg neked bakteriális kötőhártya gyulladás lehet. Nekem egyszer volt, 2 hónapja kb,mert nagyon beteg voltam es tovább bterjedt a szememre is de csak reggelre egy kicsit gennyes lett és nagyon viszketett meg piros volt de nem volt komoly bár hozzáteszem én azonnal mentem vele a szemklinikára hétvégén. 1-2 nap alatt lett jobb, vagy akár jónak is nevezhetjük, egy hétre kaptam a kezelést, napi 5x kellett cseppentenem a kezelés végére teljesen megszűnt.
2019. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!