Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Ételmérgezés...

Ez mitől lehet? Ételmérgezés vagy valami baktérium vagy vírus?

Figyelt kérdés
1 hete nyaralok Németországban. Nyaralás előtt nagyon rossz volt a gyomrom de pont a nyaralád teljesen rendebjött. Ma reggel ettem lekváros kenyeret, sonkás kenyeret, gyümölcsöt. Reggeli után kb 2 órával ettem linzert és kólás gumicukrot. Fél óra után mentünk ebédelni. Padhait rendeltem. Nagyon jó étvággyal kezdtem hozzá az evéshez. Ettem pár falatot és elmentem utánna késért. Mikor visszaértem akkor kezdtem érezni egy megmagyarázhatatlan rosszullétet. Aztán elkezdtem hányni. Nem hánytam sokat csak azt a picit hánytam ki amit ettem a thai kajából. Utánna semmi bajom nem volt, ugyanolyan erős voltam, nem volt rossz a gyomrom és a székletem a legnormálisabb volt. Elrakattam a thai kaját és most egy órája megettem. Lehet rossz döntés volt, de ez kb csak tészta, mogyoró és sima tyúkhús. Ez mitől lehet? Mert az a 10 perc rossz volt nagyon mikor ez történt.
2019. aug. 12. 19:36
 1/1 anarchy666 ***** válasza:

Minden bizonnxal a reggeli valamely részétől való ételmétgezés (tán a sonka a legvalószínűbb?).

A thai kaja nem okozott volna ilyen gyorsan ételmérgezést a vírusfertőzesnek más tünete is lenne.

2019. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!