Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Neadjisten...

Mi lehet ez? Neadjisten tüdőrák? SOS!

Figyelt kérdés

Ahogy veszek mély levegőt fáj a tüdőmnél. Picit erőlködöm, és akkor kezd fájni az egész tüdőmnél. Néha fújt is. Nyugodt állapotban vagyok, és előjön ilyen fájdalom.

Olvastam interneten mindenfélét. Mi lehet ez? Nagyon kezdek félni. CT vizsgálat kimutatná? Csak máma kezdődött. Nagyon félek. Kérlek segítsetek rajtam!


2019. aug. 13. 18:29
 1/4 anarchy666 ***** válasza:

A fajdalom jellemzően nem a tüdőrák tünete, és a rákos fájdalom sem olyan, mint ahogyan leirtad.

Szerintem a tünetek alapján inkább a tüdőt fedő pleura rétegből származhat a fájdalom.

2019. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma kezdődött és már le is diagnosztizáltad magad, hogy rákos lehetsz? Ezért nem szabad a netről kikutatni a tüneteket, mert végül mindenki arra jut, hogy haldoklik. Közben lehet, csak valami gyulladás.

Menj orvoshoz, a GYK nem helyettesíti a megfelelő ellátást, és itt nem szakemberek válaszolnak.

2019. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hipochondria
2019. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tény és való, hogy hypochonder vagyok, de ha nem is foglalkozom ezzel, akkor is fáj, és már átment a másik oldalra
2019. aug. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!