Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Menstruáció után is kijöhet a hüvelygomba?

Beteg voltam és sajnos antibiotikum kúrát kaptam (Augmentin) és ettől ki szokott jönni a hüvelygomba rajtam...

Most viszont vettem ilyen Gynophilus hüvelykapszulát, ami helyre állítja a hüvely felborult egyensúlyát és azt használom 14 napig esténként, viszont a hétvégén meg fog jönni... mensi alatt nyilván nem használom, de utána folytassam vagy a mensi "helyre rak" ?

aug. 13. 23:44  Privát üzenet  

A válasz

Engem anno nem rakott helyre utána visszajött.

De én mensi után kezdtem el 3 napos kúpkúra volt

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 06:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor egyből folytatom utána, mert nagyon nincs kedvem a gombához :(

# 2/2Időpont aug. 14. 09:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet hogy nincs semmi nőgyógyászati problémám? Akkor mi lehet a baj?
Hüvelygomba kezelése menzesz alatt hogyan?
Azon a napon, amin a menstruációmnak kellett volna megjönnie, hüvelygombát figyeltem meg. Azóta nem jött meg a menstruációm. Eddig mindig rendes idzben jött. Ez a kettő összefügg egymással?
Menstruációm ideje alatt észrevettem, hogy amikor kivettem a tampont az nem csak véres volt, hanem kicsit fehér darabos is. Mitol lehet? Huvelygomba? Mit tudok vele kezdeni?
Hüvelykúp miatt késhet a menstruációm?
Hüvelygombán van de közbe olyan volt mintha megjött volna de ez nem tartott tovább 12 óránál mi lehet a baj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!