Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet, és mi a teendő...

Mi lehet, és mi a teendő ilyen fülfájással?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nagyon fáj a fülem először csak egy sima dugulással indult de már aludni sem tudok fáj kívül mintha picit be is lenne dagadva. Vettem paraffinolajat de szerintem sz*rt nem ért kövirózsál is csepegtettem de semmi. Holnap rendel a fül orr gégész, érdemes elmenni vagy ezekkel is elmúlik? Tudom, hogy az orvos a legjobb de nem tudom kapok-e még időpontot utána csak kedden lesz. És valami tipp esetleg mivel lehetne enyhíteni. Előre is köszönöm🙂

2019. aug. 14. 06:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*kövirózsál bocsánat😄
2019. aug. 14. 06:53
 2/6 A kérdező kommentje:
*rózsával, mindegy hagyjuk😂
2019. aug. 14. 06:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell időpont, fognak fogadni
2019. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag ide meg kell, mondjuk nem értem. Akkor elmegyek holnap próba szerencse.😀
2019. aug. 14. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgős esetben kell hogy fogadjanak, mielőbb menj el fülészetre és ne csöpögtess bele addig semmit.
2019. aug. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kaptam időpontot holnapra, mert csak be kell jelentkezni de már a másik fülemre is kezd átmenni.

Énis gondoltam rá, hogy inkább semmit sem csepegtetek már hisz én se tudom még mi a baja😅

2019. aug. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!