Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mi lehet, és mi a teendő ilyen fülfájással?

Sziasztok.Nagyon fáj a fülem először csak egy sima dugulással indult de már aludni sem tudok fáj kívül mintha picit be is lenne dagadva. Vettem paraffinolajat de szerintem sz*rt nem ért kövirózsál is csepegtettem de semmi. Holnap rendel a fül orr gégész, érdemes elmenni vagy ezekkel is elmúlik? Tudom, hogy az orvos a legjobb de nem tudom kapok-e még időpontot utána csak kedden lesz. És valami tipp esetleg mivel lehetne enyhíteni. Előre is köszönöm🙂

Keress kérdéseket hasonló témákban: fül, gyulladás, olaj, kövirózsa, orvos

aug. 14. 06:52  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*kövirózsál bocsánat😄

# 1/6Időpont aug. 14. 06:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*rózsával, mindegy hagyjuk😂

# 2/6Időpont aug. 14. 06:53 Privát üzenet
Nem kell időpont, fognak fogadni

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont aug. 14. 06:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Állítólag ide meg kell, mondjuk nem értem. Akkor elmegyek holnap próba szerencse.😀

# 4/6Időpont aug. 14. 06:55 Privát üzenet
Sürgős esetben kell hogy fogadjanak, mielőbb menj el fülészetre és ne csöpögtess bele addig semmit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 14. 07:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kaptam időpontot holnapra, mert csak be kell jelentkezni de már a másik fülemre is kezd átmenni.

Énis gondoltam rá, hogy inkább semmit sem csepegtetek már hisz én se tudom még mi a baja😅

# 6/6Időpont aug. 14. 13:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eltűnt egy anyajegyem. Mi a teendő?
Decubitus első fázisában mi a teendő?
Nyaralás alatt begyulladt bölcsességfog. Mi a teendő?
Valószínűleg IBS em van, idegi alapon allandoan megy a hasam. Mit tudok tenni?
Ball herezacskóm egy ponton ki van sebesedve, levedzik, és viszket mi a teendő, mi lehet ez forduljak urulógiához?
Magas vérnyomás betegségnél gyógyszer ellenére hirtelen kiugró, vagy gyógyszer mellett olykor mégis eléggé megemelkedő vérnyomás mitől van, ill. esetén mi a teendő?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!