Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az a depresszió?

Mi az a depresszió?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon leegyszerusitve egy mentális betegség, amin extrém szomorúsággal, letargiaval, az életed teljes hiányával jár.
2019. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eletkedv akart lenni, nem életed
2019. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A depressziónak semmi köze a szomorúsághoz. A depresszió az amikor az élet sívárnak,sötétnek,reménytelennek tűnik. Minden egyes nap egy hatalmas kő a válladon amit nem tudsz letenni. Ilyenkor az agyad ellened fordul,és nem tudsz racionálisan gondolkodni. Semmi sem érdekel téged csak úgy vagy. Az egész létezés teljesen értelmetlenné válik. Nem akarod elhinni hogy az élet csodás,szép,épp az ellenkezőjét érzékeled. Az érzelmeid teljesen kiürülnek és csak egy üresség tátong az érzelmek helyett. A gondolkodásod beszűkül,lelassul. Olyan érzésed van mintha köd venne körül amin nem látsz át. Teljesen ellened fordulnak a gondolataid. Úgy érzed hogy innen már csak a halál a megoldás. Az élet egy szenvedés. KB ilyen.
2019. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
A depresszió nekem úgy tűnik, hogy egy tápanyaghiány az agyban! Pánikbetegnek is és depressziósnak is már tudtam segíteni az ötletemmel! A depressziós annyira brutál volt, hogy öngyilkosságot is megkísérelt! Tehát leegyszerűsítve én így mondanám.
2019. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint törólték a hsz. emet. Pedig, nem volt sértő. Ráadásul, sajnos ,,jártas" vagyok ez ügyben.
2019. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!