Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert vegyek be?

Milyen gyógyszert vegyek be?

Figyelt kérdés
Tegnap délután elkezdett fájni a hasam (olyasmi fájdalom hogy feszít, és alig bírok levegőt venni) majd egész este hánytam, még a csapvizet is, aztán éjszaka még 3-szor. Ma reggel felkeltem, már nincs hányingerem de a hasam még mindig iszonyatosan fáj, ráz a hideg vagy pedig melegem van. Mit lehetne csinálni?

2019. aug. 20. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Tea, keksz. Ettél valami gyanúsat? Vírusnak tűnik, de én nem értek hozzá. Ha nem leszel jobban, menj orvoshoz.
2019. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 kanál cola.


Lényegesen később keksz, tea, főtt krumpli.

Ha van otthon, akkor 1 normaflore.

Nem ártana megmérni a lázad.


Amúgy fosd ki magad, aztán rendbe jössz. A lényeg, hogy ürülj ki.

2019. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg a szilvás gombóctól hánytam. Mikor megettem nem éreztem semmit, viszont azon kívül nem ettem semmit. Az a baj hogy ahogy mondtam szinte mindent kihánytam, még akkor is fel kellett kelnem mikor semmit nem ittam/ettem és szinte csak öklendeztem. De köszönöm a tippet, megpróbálom!
2019. aug. 20. 12:25
 4/6 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak: Lázam nincs, megmértem 36.5 volt. Tegnap beleültem egy kád meleg vízbe és akkor jött rám a fosás, azóta semmi.
2019. aug. 20. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem, ha kiürül belőled így vagy úgy, akkor majd megint minden rendben lesz. Jobbulást!
2019. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. aug. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!