Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kibirom szerintetek?

Kibirom szerintetek?

Figyelt kérdés

Náthás voltam majd amire elmúlt volna a 10. nap környékén a köhögés vissza erósödött (fehér, világoszöld köpetüritéssel), gondoltam nem nagy baj így önmagában, elindultunk kiruccanni a családdal Németorsz@ kifelé elkezdett fájni a mellkasom na itt már beszartam a tüdőgyulladáson, igazából nem is azon, hanem, hogy időben nem tudok elmenni dokihoz és 6-7nap múlva érünk haza. Kibírható ez az idő ha egyáltalán tüdőgyulladás? Más tünet nagyon nincs, minimális fáradtság megvan de az útra fogom mert mindenki fáradt.

Előre is köszi a válaszokat. (HA hazaérek mindenképp doki)



2019. aug. 20. 17:11
 1/2 A kérdező kommentje:
A mellkasi fájdalomról még annyit, hogy olyan mintha csak ott ilyen égő egyben száraz érzés van, tompa az egész nem éles, elég kellemetlen. KB. mint amikor a torok begyulladt csak ezt a szegycsontnál érzem.
2019. aug. 20. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Neocitrán, tea, sok pihi. Réteges öltözködés, főleg ha ott,ahol vagy, hidegebb van. Ha maradt még a köhögés elleni gyógyszeredből, vagy köptetődből, akkor az. Sok gyümölcs, zöldség. C vitamin. És ha hazaérsz, akkor orvos. Gyógyulgass, jobbulást!!

2019. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!