Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lábkörömgomba mivel tüntethető...

Lábkörömgomba mivel tüntethető el?

Figyelt kérdés

Már évek óta lábköröm gombával küzdök, mindkettő nagylábujjamon félig-félig sárga, már már fekete sötét színű a köröm.

Sok féle ecsetelővel kentem már, de meguntam ezeket a gyógyszertáriakat, mert mindenki más mást ajánl, drága is, és fél év múlva is semmi eredmény...

Utóbbi időben almaecettel ecsetelem, de ici pici javulást látok.


Arra vagyok kiváncsi, nektek igazából mi vált be?

Tudom, bele fog telni akár 8-9 hónapba is, de kiváncsi vagyok, melyik a legjobb szer köröm gomba ellen, és nektek mi használt?

Előre is köszönöm!



2019. aug. 20. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ír rá a házi orvos gyógyszert,Nem olcsó,mert nem Tb támogatott.
2019. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hydrogénperoxid


100 forint/deci

2019. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Teréz0521 válasza:
A Chinofungin spray bevált nekem. Igaz, hosszadalmas. mert ahogy lassanként lenő a köröm, úgy tűnik el egyre jobban a gombás fertőzés. Már annyira megvastagodott a köröm a lábamon, hogy alig tudtam cipőt viselni, pláne levágni a körmömet.A sprayt évek óta használom, eleinte naponta, aztán heti 1-2 alkalommal. Kb 1-2 évig elég 1 flakon, 1.600 Ft.Ha abbahagyom, újra kezd vastagodni a lábamon a köröm tehát nem végleges. Ismerősöm gyógyszert kapott rá az orvostól, és nagyon rossz lett tőle a májfunkciója - a gomba ugyan eltűnt, de így nem éri meg, nem? ...és drága is.Ja, nemrég pedikűrösnél voltam, aki azt mondta nekem: milyen jó hogy nincs körömgombád! Elmondtam neki is a Chinofungin előnyeit. Ő sem tudta...
2020. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!