Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt valaki akinek esszenci...

Van itt valaki akinek esszenciális tremora van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmillyen gyógyszer nem válik be.
2019. aug. 24. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Apai ágon örökölt familiáris esszenciális tremorom van, bár szerencsére nálam még nagyon-nagyon enyhe, a hétköznapokban szinte észre sem vehető (37 évesen). Apai nagyapámnál nagyon súlyos volt, édesapámnál is egyre jobban erősödik az idő előrehaladtával.


Édesapám orvos, úgyhogy gondolhatod, mindent kipróbált, de sajnos nem talált hosszútávon hatásos gyógyszert. Ez persze nem zárja ki, hogy nálad ne váljon be valami - ne add fel, érdemes próbálkozni, hátha!


Az USA-ban vannak nagyon korai stádiumú, de bíztató kísérletek transzkraniális mágneses stimulációval. Reménykedjünk, hátha ez vagy egy új hatóanyag pár éven belül áttörést hoz!

2019. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg nyugtatót szedek, de sajnos egyre többet. Hát reménykedjünk. Köszönöm szépen a valaszod. Egyebkent en 21 eves vagyok és nagyon súlyosak a tünetek.
2019. aug. 25. 13:18
 3/3 anonim válasza:

Igen, nekem. Létrehoztam egy facebook csoportot az összefogás érdekében ("Esszenciális tremor (ET) Magyarország"):


[link]


Mindenkit szívesen látunk!

2019. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!