Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Az anyám alkoholista.

Mit tegyek? Az anyám alkoholista.

Figyelt kérdés

20 éve iszik, látszik rajta, hogy beteg hányassal indítja a napot. Remeg mint a kocsonya. Megiszik utána egy kávét nem reggelizik ,aztán elkezd inni éjjelig. Sovány nagyon csak a hasa nagy a víz miatt. Pókhálószerű ér latszodik a hasán. Orvoshoz nem hajlandó elmenni hiába könyörögtem, a válasz csak annyi, hogy legalább megdöglik.



24/F



2019. aug. 27. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idös voltam en is, amikor ugyanezt realizaltam anyukamnal. Beszeltem a haziorvossal, de ezt mondta, hogy, ha magatol nem akar elvonora menni, akkor en semmit Sem tehetek. Azota sok ev eltelt. A helyzet nem valtozott, en viszont mar egyeb okok miatt nem beszelek az edesanyammal. Sajnos, ha valaki nem hagyja, nem tudsz rajta segiteni. En megprobaltam, viszont nem birom nezni/elfogadni, amit az Alkohol hatasara müvel magaval es masokkal.
2019. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 alletta ***** válasza:
100%
sajnos ha ő nem változtat italozási szokásán nem tudsz semmit tenni. nem lehet kényszerelvonóra küldeni, csak ha együttműködik.
2019. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Sétálj ki vele a temetőbe, nézegesse a helyeket, szokja a hangulatot. A leírtak alapján aktuális a téma. Téged sajnállak, őt nem.
2019. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit a hasáról írtál, az alapján májelégtelensége van már, meg nem is eszik rendesen... Így tényleg nem sok van már neki hátra. Sajnos tényleg nem nagyon tudsz mit tenni, ha ő nem látja be...
2019. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokra számítottam.
2019. aug. 27. 14:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Felfoghatatlan, hogy így gondolkodjon valaki. Nekem veseelégtelenségem van ,dialízisre járok. Élni szeretnék.De ő meg eldobja az életét.Akkor még nem ivott , amikor terhes volt velem,utána kezdett csak el.
2019. aug. 27. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint, mar irtam, teljesen megertelek es borzasztoan sajnalom. Anyukamnal is az a baj, hogy hanyatott Volt a gyermekkora es ez egesz eletebne vegig kiserte, pedig hamar lelepett apukammal es elvileg (en mindig ugy ereztem) boldogok voltak. Aztan kiderül, hogy az egesz csak egy hamis kep, mert ö mindig is boldogtalan volt. Ebböl te is csak azt tudod leszürni, amit en is, hogy mashogy csinaljuk, mint ö. Minden jot Neked!
2019. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni.Ha ő nem akarja,akkor annyi.Talán még van 6-12 hónapja a tünetek alapján.
2019. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!