Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kaphattam a kórházban...

Miért kaphattam a kórházban ACC-t paracetamol túladagolásra?

Figyelt kérdés
Régen történt, de most bevillant, és nem értem. Mi értelme volt? Főleg úgy hogy allergiás vagyok rá, és ezt közöltem is az ápolókkal, de háromszor is megitatták velem.

2019. aug. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem h felkohogtessek a tuladagolas okozta lerakodat, de ezt csak gondolom.
2019. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*lerakodast
2019. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A paracetamol túladagolás ellenszere az acetilcisztein. Ezt a hatóanyagot nyákoldóként használják, az ACC-ben is ez van.
2019. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, közben utána néztem, köszönöm. 😊 de akkor azért hánytam egész nap mert infúzióban is azt kaptam és allergiás vagyok rá.
2019. aug. 27. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha valóban allergiás lettél volna rá, akkor, akkor már nem írogatnál itt. Hányni inkább a paracetamolmérgezéstől hánytál, nem az ACC-től.
2019. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!