Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan vészelitek át a klimaxot?

Hogyan vészelitek át a klimaxot?

Figyelt kérdés
Nem régen tudtam meg hogy leállt mindkettő petefészkem és elkezdetem klimaxolni. Teljesen összeomlottam még egy gyereket szerettem volna igaz 43 éves vagyok. Orvosilag állitották le a petefészek működésemet endrimetriozis miatt szedtem gyógyszert 10 évig. Mikor mondtam hogy szeretnék még egy babát akkor vissza hozták progeszterint kellett szednem az meghozta a vérzésemet de a következő hónapban már nem jött meg csak ha szedtem ezt a gyógyszert és most meg kiderült hogy leállt mindkettő orvosilag hibáztak nem magától állt le most meg nem tudják újra inditani igaz sokat vagyok rosszul nagyon nehezen tudom feldolgozni hogy nem lehetek többet anya. Ti hogy vészelitek át ezt az időszakot aki klimaxol segítsetek és hogy dolgozzam fel. Köszönöm.

2019. aug. 29. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!