Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek limfómás? = (

Lehetek limfómás? = (

Figyelt kérdés

Márciusba kezdődött nyakfájdalommal utána hónalj,mell fájdalmakkal folytatódott! ezután:

-általános vérvétel: jó volt minden(kivéve a húgysavam volt kicsit magas)

-nyaki hasi uh : (nincs megnagyobbodott nyirokcsomó)

-nyaki gerinc röntgen egy kis eltérés volt azt mondták ettől is fájhat a nyakam

-Mellkas röntgen: negatív


Most voltam szerdán fül orr gégészeten elmondtam a panaszokat, jobb oldalt a nyakamon egy borsó méretű nyirokcsomót tapintott ki(erről tudtam már évek óta) közepes mandula megnagyobbodádt vélt felfedezni,orrsövény ferdülést, és refluxot!

Elküldött vérvételre:

RDW-SD 37,1 normális : 41-tol 53,6 ig

Eosinoohil 0 norm. Érték : 1-5 közt

Vérsejtsüllyedés : 1 normális 3-8 közt.

Szerdán megyek kontrollra + viszem a régi uh,röntgen leleteket! Szerintetek ez nagyon súlyos ? :(( nagyon bevagyok parázva :(


2019. szept. 1. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Az objektív leleteid teljesen negatívak, egy-két apró dolog van, pl. a reflux. Március óta pedig egy limfóma azért romlott volna, valószínűleg semmi komolyabb bajod nincs. Hány éves vagy?
2019. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi komolyra utaló nincs a laborokban. Egyébként is daganatnál a süllyedés magas, sokszor extrém magas szokott lenni.
2019. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mért pont limfóma?! Pszichiáterhez, de azonnal!
2019. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnád leírni a mell és hónalj fájdalmadat?


Tartanak még ezek?

2019. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

18 éves fiú vagyok.

Igazából olyan májustól 1,5 hónapra azthiszem teljesen megszűnt a problémám! Azóta van,hogy napokig nem fáj semmim, de utána újra előjön a fájdalom. Háziorvosomnál is többször voltam,de nem tudja mi lehet. A fájdalom leginkább a nyakamra fókuszál,de van hogy még a hónaljam szokott fájni. Viszont nincs semmi csomó benne. Szóval igazából már tényleg nagyom bevagyok rezelve :( hova tudnék még menni ezzel?

2019. szept. 1. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehát már megtalálták a nyakfájdalom okát, arra nem javasoltak valami kezelést? Gyógytorna, masszázs! Ne pánikolj! Reumatológia. És továbbra is pszichiáter.
2019. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát,de nem hinném,hogy attól fájna, meg akkor mitől van bedagadva a nyirokcsomóm?

Reumatologiára októberre kaptam időpontot .. :/ lehet már késő lesz :’(

2019. szept. 1. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne rinyálj! Pszichiáterhez hamarabbra kapsz! Nem zavar, hogy tökéletes a laborleleted?
2019. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hàt egyáltalán nem tökéletes fent leírtam miben volt eltérés.. és amúgy is azt olvastam,hogy csak szövettannal lehet megmondani,hogy rák e..

A vérvételből maximum következtetni lehet..

2019. szept. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!