Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok az éjjel ilyen...

Miért vagyok az éjjel ilyen nyugtalan? 19/f

Figyelt kérdés
Alvászavarom van. Néha nem alszom egy percet sem. Pedig megvan mindenem. Vannak barátaim, egy gyönyörű barátnőm.Van kellő önbizalmam. Egy nagyon jól fizető diákmelóm. Makk egészséges vagyok fizikailag is meg szellemileg is. Van egy jó fizikumom mert rendszeresen járok edzeni, tudatosan táplálkozom. Aránylag jó tanuló is vagyok. Szüleimmel jó a kapcsolatom. Egyszóval mindenem megvan. Bársajnos sokszor hazudok nekik mert nincs farkam elmondani az igazat. Pl ha van egy buli nem hanem az egyik haveromnál, mert nem akarom hogy azt hidjék hogy leiszom magam a sárgaföldig. Még mindig abban a hitben élnek hogy nem iszom alkoholt meg nem járok bulizni. De szerintem ez ebben a korban teljesen normális. Néha, havonta egyszer eljárok bulizni, inni. És ott néha lecsúszik egy pár feles.Drogozni nem drogozom, meg cigizni se cigizem. De ez az alvászavar kikészít. Néha vannak kisebb nagyobb zűrök az életemben de nem olyanok amikért ne tudnék aludni. Mi bajom van? Holnap megyek dokihoz vérvételre
2019. szept. 2. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy oldalnyi önfényezésnek tűnt de ok.
2019. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alvászavar okát szerintem csak alvásvizsgálat derítheti ki.

Ha relaxáció (például mindfulness) se segít, érdemes utánamenni, alvásvizsgálatot kérni.

2019. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=5MuIMqhT8DM


kapcsold be a MAGYAR feliratot

2019. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!