Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol mehetett a hasa?

Mitol mehetett a hasa?

Figyelt kérdés
A nővérem multheten beteg lett, laza volt és rossz közérzete, majd 1x ment a hasa. Elment orvoshoz és kapott antibiotikumot, később rá egy két napra hasmenése lett ,de már az is elmúlt. Mitől lehetett ez ,O szerinte vírus, de nem hiszem ,mert arra nem adnak antibiot. Körülötte senki sem kapta el , pedig együtt élnek.
2019. szept. 2. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Az allergiája az előjött de már a betegség előtt ki jött rajta. Orrdugulás, köhögés és tüszkölés formájában.
2019. szept. 2. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri székletürítés (még ha laza is) nem hasmenés. Erre széntabletta az elsődleges megoldás. Az antibiotikum utáni hasmenés viszont azt mutatja, hogy az antibiotikum felborította a bélflóra egyensúlyát. A pollenallergiának tulajdonított köhögés/orrfolyás lehetett vírusfertőzés is.
2019. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Minden évben előjön neki a pollen allergia, és ez bizonyított tény , fül orr gégész vizsgálta és állapította meg évekkel ezelőtt hogy allergiás. Szóval nem tudom mi lehet vele. Aggódom érte nagyon.

Klimax időszakában is van ráadásul,és nőgyógyászati gyulladásai is voltak már neki, nem tudom ,félek hogy valami más baja van.

2019. szept. 2. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké allergiás és? Ami most volt neki nem allergia volt. Allergia esetén nem lázas az ember. Habár nem tudom te mit értessz láznak. Az hogy egyszer ment a hasa semmit nem jelent. Kapott antibiotikumot mert manapság minden idióta orvos egy kis náthára tolja az emberekbe az antibiot pedig semmi értelme és a sok okos még is beszedi. Aztán ment a hasa valószínű a gyógyszertől. Meggyógyult ez van. Nem tudom mit kell aggódni egy kis vírus miatt. Ti nem kaptátok el mert erősebb az immunrendszeretek vagy még lappang.
2019. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már kiütései is vannak. Holnap megy laborvizsgálatra
2019. szept. 2. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!