Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért betegedem le havonta...

ISW kérdése:

Miért betegedem le havonta legalább háromszor?

Figyelt kérdés

Rendkívül frusztráló dolog, amivel nem tudok semmit sem kezdeni, ezért titeket szeretnélek megkérdezni, hogy mégis mit tehetnék?


Kicsit bővebben: Már szinte folyamatosnak mondható a betegségem, lassan már annak örvendek ha van pár jobb napom. Szedtem supradynt meg Béres cseppet is de változást nem hozott. Jelezném, hogy ez alapjáraton van, tehát nem dolgozom még. Azt is leírnám, hogy már hónapok (és ha jobban belegondolok már évek óta) ez van.


Amikor jól éreztem magam mentem futni vagy focizni azzal a reménnyel (is), hogy erősíthetem a szervezetem, de a vége mindig az volt, hogy utána egyből lebetegedtem. Fura mód nem vészesen, tehát nagyon kevés alkalommal volt lázam is, az orrom sem gyakran szokott folyni... jellemző tünetek inkább az, hogy mindenem fáj, melegebbnek érzem a testem, fáj a fejem és, ami a leginkább jellemező az az erőtlenség.


Fogalmam sincs a szervezetem, hogyan tudnám erősíteni, pedig a mozgással lehetne ezt elérni a legjobban, de a szervezetem olyan dolgokat nem bír, mint egy hosszabb séta.


Kérlek ha valaki tud bármi hasznosat írni, azt megköszönném.


21/F



2019. szept. 3. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Edzetlenség, nulla állóképesség az oka. Fokozatosan kell felfejleszteni magunkat.
2019. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ilyen vagyok, marha idegesítő, nem tudok mit kezdeni vele :( sokszor lehet hallani, hogy lelki háttere is lehet, én konkrétan stresszbeteg lettem, valószínűleg összefüggésben van a kettő...elkezdtem pszichológushoz járni, aztán majd kiderül, használ - e... De teljesen át tudom érezni, mindentől lebetegszem, még egy 10 perces sétától is kikészülök másnap, pedig edzek, egészségesen étkezem stb.. Neked azóta sikerült javítani a helyzeten?

19/L

2019. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!