Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meggyógyulok valaha?

Meggyógyulok valaha?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve, 4 hónapja volt bölcsességfog műtétem, azóta nem telt el nap, hogy ne okozott volna panaszt a műtéti terület. Már nem szedek napi szinten gyógyszert, de folyamatosan érzem a sebet, rettenetesen érzékeny, sokszor fáj belül a csont és még duzzanatom is van kicsi. Hónapok óta nem aludtam azon az oldalon, mert annyira rossz h nyomódik a seb, a duzzanat.

Természetesen voltam orvosnál, kb 15 darabnál (najó lehet h csak 12), kóros eltérést senki nem látott, röntgen és ct is készült a műtét óta. Többen több mindent mondtak, felnyitás, újraműtés, van aki ezt totálisan ellenezte, volt aki szerint várnom kellene, időt adni mert ez nagy beavatkozás, akár fél évig is fájhat.


Sajnos mentálisan már teljesen rámentem erre, folyamatosan ezen aggódom, mivel tudom, hogy ez abszolút nem normális, de ha már az orvosok sem tudnak segíteni mit tegyek? A legjobbaknál voltam, és nem egynél, kettőnél. Feleslegesen szabdalni nem engedem magam, elvileg nincs a sebben semmi. Viszont nincs már olyan ember a környezetemben meg sehol, hogy hónapok után is még panaszos lett volna, erőt sem tudok miből meríteni.


Van ilyen lassú gyógyulás? Vagy már örökre fájdalmakkal fogok élni?



2019. szept. 6. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg fogsz gyogyulni. Most jutott eszembe, h van ahol lezeresen is kezelnek fogakat es talan sebeket is. Talan ez is segithetne neked.
2019. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: erre gondoltam pl.: [link]

De rakeresve vannak meg biztosan. Jobbulst!

2019. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást barátom, teljesen átérzem. Egy éve volt egy aprócska balesetem (tüske). Tavaly novemberben műtöttek vele 5.szörre, és egyben utoljára, altatásban. Hónapokig sántítottam, mankóval jártam. Nem tudtam futni, ugrani, biciklizni. És most itt vagyok, 10 hónappal az utolsó műtétem után. Pár napja játszottam az első focimeccsemet azóta :) Idő kell neki, meg lelki erő, utóbbiból sok. A lehető legkevesebbet foglalkozz vele, tölts időt olyasmivel ami érdekel, jól esik, ne hagyd hogy felemésszen. Kitartást, és jobbulást! :)
2019. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2019. szept. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!