Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség vagy valamilyen...

Pánikbetegség vagy valamilyen szervi baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Pánikbeteg voltam/vagyok, javarészt már nem jönnek elő tünetek.


Viszont 1 hónappal ezelőtt éreztem valami olyat amit nem tudok leírni ami mintha a 2 bordám közül indulna ki, és hirtelen nem kapnék levegőt de csak 1 század másodpercre utána ha ezt érzem olyan tudatilag légszomjot generálok, de igazából se a pulzusom nem megy fel, és a saturatiom is a helyén van.


Nem köhögök semmi egyéb.


Nagyon görnyedt a testtartásom fáj a hátam, egyébként sugárzóan fáj előre, emiatt voltak néha pánikosabb tüneteim, hogy pl a szívem szúr.


Az a megrenditő benne, hogy eszembe jut naponta ez a dolog, de nem akkor jön ki mikor gondolok rá hanem nap közben váratlanul. Lehet ez mélyen egy nagyon tudatalatti pánik-fóbia, vagy valamilyen szervi irányba kellene kiindulni? Mellkas RTG has RTG ilyenekre tippeltem, semmi más fizikális tünetem nincs, de ez is elég rémisztő.



2019. szept. 6. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el háziorvoshoz és vidd el a pánikbetegséggel kapcsolatos papírjaidat is.


Lehet a pánikbetegség miatt is, de első körben a szervi bajt kell kizárni, ha az nincs, akkor pszichiátriára átirányítanak.


Mindenképp jelezd a korábbi pánikbetegségedet a háziorvosnál!

2019. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!