Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség fulladás?

Pánikbetegség fulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos egy éve lettem pánikbeteg voltam vele orvosnál a kezdetekben,írtak fel Frontint.Frontint nem szedem mert leszedál annyira,hogy nem tudom ellátni a kislányomat.Bejött a hidegfront és azt vettem magamon észre,hogy fulladok ,légszomjam van,ilyenkor mindig félek,hogy el ne vigyen a mentő,figyelem eltetelés ezerrel.

Valaki van hasonló tunetekkel,mikor lesz már ennek vége???


2019. szept. 7. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha fulladas is van. De az legalább tudom hogy pszichés. Nekem a szédülés és az ájulasközeli állapot a vezető tünet. Meg a gyomorgőrcs, néha remegek is meg durván felmegy a pulzusom. A legszebb ha mind jön egyszerre. Frontin semmire nem jó. Én sem szedem már. De a fulladásra nekem az vált be ha lefeküdtem hanyadt és tudatosan lassan vettem a levegőt. És mondogattam hogy csak pszichesen van. Nekem ez a legkevesé húzós tünet. Illetve ezzel még tudok mit kezdeni. A többivel nem. :( Néha alig rusok elmenni valahova. Iszonyú.
2019. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az #1# válaszolónak, a Frontin nem gyógyítja a pánikbetegséget. Szerintem a forgalomba levő nyugtatók közül a leggyengébb minőségű. Beszélj az orvosoddal, és kérd meg, hogy írjon hatékonyabb gyógyszert
2019. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaza van az egyesnek,nekem is ilyen tüneteim voltak a legelején.Akkor vágták jozzám a frontint.Tiszta kába voltam tőle,oly annyira,hogy az akkor 3hós kislányomat nem bírtam ellátni.Tavaly óta ez talán 3.ik légszomjam.
2019. szept. 7. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy levitte a vérnyomásom hogy mikor este kimentem mosdóba nekimentem a falnak. Aztán majdnem leesetem a wcről amitől úgy megijedtem, hogy pánikrohamot kaptam. :) úgy rászoktam hogy nem tudtam aludni nélküle. Plusz durva izomrángásokyt okozott. Nehéz volt letenni 1.5 után. 1 hónapig megszenvedtem. Nem éri meg szedni. A többi nyugtató sem jobb. Drogok...
2019. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Levegő lassan orron át beszív. Lassan szájon át kifúj....

Ne kapkodd mert még el is szédülsz. :(

2019. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!