Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Huzatban zamosabb ideig...

Huzatban zamosabb ideig történő ( főleg hidegben) tartózkodás, pld motorozás, biciklizés vagy munkával kapcsolatban kapott valaki komolyabb, hosszan tartó bagy krónikus betegséget?

Figyelt kérdés
Ha igen,mit és mi lett utánna?
2019. szept. 8. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Arcidegzsábát lehet kapni huzattól, ami fájdalmas, elhúzódó betegség. Nekem huzattól beszokott gyulladni az egész fogsorom, fejem is fáj olyankor. Az ízűleteknek sem jó a hideg.
2019. szept. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És arra lennék még kíváncsi, ha valaki elkap egy ilyen dolgot,az általában hogyan gyógyítható?
2019. szept. 9. 00:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem krónikus arcüreggyulladásom lett miután télen- nyáron biciklis kihordást vállaltam,de ez más,mint a sima arcüreggyulladás, nem gyógyítható a hagyományos módszerekkel!
2019. szept. 9. 00:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Az nem vírus azt nem lehet elkapni
2019. szept. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem attol alakult ki az arcureggyuladasod kronikus formaban hogy huzatban voltal, hanem attol, hogy arcureggyuladast kaptal de nem kezelted normalisan, csinaltad tovabb a futarkodast, meg vegul valoszinu kialakult egy ciszta, polip vagy csak egy folyamatos gyulladas az arcuregedben.


A huzat, hideg, onmagaban semmilyen betegseget nem okoz, foleg nem az arcuregben. Az arcureget bakteriumok es virusok tudjak megbetegiteni.

2019. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jeges szélben alltam 2.órát és arcidegbenulasom lett. B vitaminok fizioterapia 1 hónap alatt jött helyre nagyjaból.
2019. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6. Erről beszélek

Ez a Szerencsétlen 5 -ös meg játssza itt a mindent tudóst vagy az "eszét"!

Nem is sejtem,honnan tudja így az ember kórtörténetét,amit még az orvosok sem tudnak!!

2019. szept. 21. 17:33
 8/12 A kérdező kommentje:

Ide a továbbiakban csak és kizárólag olyanok válaszát várom,akiknek volt konkrétan tapasztalata hideg vagy huzattal kapcsolatosbbetegségekkel!


Más esetben ajánlok bármi más szkeptikus fórumot!


De ez itt nem erre van!


Ha nem tetszik,lehet menni!

2019. szept. 21. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:
6. Vagyok. Az arcüreggyulladás meg arcidegbénulás az teljesen más. Szerintem az arcidegzsába is. Nekem nem voltak fajdalmaim csak lebénult 2 nap alatt a fél arcom. Baromi ijesztő volt. Több ismerősöm ventillátortól kapott ugyan ilyet. A párom meg szintén ventillátortól valami iszonyatos fülfájást. Nyilván a ventillátorban nem voltak baktériumok meg vírusok de lehet a fülében igen és azok a ventillátor hatására kedvezőbb életkörülményekhez jutottak vagy nem tudom. De biztos hogy attól lett neki mert sosem fájt a füle. Akkor meg fürdés hajmosás után magára állította vizes fejjel és elaludt előtte. Nézni is rossz volt aztán a fülészeten végezte. Egy kolleganőmnek meg a karja szokott fájni a huzattól. Sokan nem bírják. De pl biziklizestől sosem volt semmi bajom. Meg másoktól sem hallottam még ilyesmit. Pedig telen is azzal jártam.
2019. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még egy. Másik ismerős aki kinti munkát végez és jeges halakat is fogdos kézzel napi színten. Neki az izületei mentek teljesen tönkre. Fajnak a kezei lábai. Fognivis alig tud.De csak nyugdijas korára. Szóval lassan alakult ki.
2019. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!