Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kardiológiai kérdés! Valakinek...

Ctr kérdése:

Kardiológiai kérdés! Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok. Azt tapasztalom hogy 1percben 4-5 szívverésem kimarad. Nem egymás után csak egyenként. A kimaradó szívverés előtt és után sem történik semmi. Ver kimarad ver tovább. Nem fáj, nem dobban nagyobbat, nem magas a vérnyomásom, nem magas a pulzusom. Nehéz fizikai munkát végzek az egészből semmit sem érzek!

De érzem ha a pulzusom mérem hogy így van, a vérnyomás merő is kirak az esetek 80%ban egy kis ikont hogy valami nem jó.

Voltam kb.1 éve kardiológiai vizsgálaton akkor nem találtak semmit!



2019. szept. 9. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasznos lenne pedig tovább vizsgálni. Terheléses EKG, 24 órás holter monitorizálás.
2019. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év alatt is ki tud alakulni ilyen. Kérj teljes kivizsgálást.
2019. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá hogy ezt én már vagy 10éve tapasztalom.
2019. szept. 9. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia , velem is hasonló van , de csak 2 hete, volt sok vizsgálat , ekg , 24/h ekg , kevés extra , és szakaszos légzési aritmia.

Te hogy vagy , megtudtál valamit?

2021. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!