Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Seborrheás dermatitisz,...

Seborrheás dermatitisz, ekcéma kezelésére a Pala gél amit ajánlott az egyik bőrgyógyász, a másik a Sensibio DS+habzó gélt. Melyik a jobb, vagy esetleg egyéb más, nagyon jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már megfelelő szert találni, ami segít végre,nemcsak szórni a 4-5000 forintokat és újabb hónapokat várni feleslegesen,eredménytelenül.

2019. szept. 10. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Dermofil paszta. Rossmannban vettem kb 1500-ért és nagyon sokáig elég. Nekem az orrom és a szemöldököm seborrheás és már az első alkalommal tök jól lepucolta. Nézd meg krémmánián a véleményeket róla.
2019. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok ember ekcémája, vagy aknéi a tej- és tejtermékek elhagyása után megszűnnek.
2019. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába fogod kenni fűvel-fával, ha az a máj és a vastagbél problémája. Pár percre eltusolod, de nem az a megoldás.
2019. szept. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Sok ember ekcémája, vagy aknéi a tej- és tejtermékek elhagyása után megszűnnek."


Nemrég voltam allergia vizsgálaton a klinikákon,ott az jött ki,hogy nincs tejallergia,ha ezt képesek megállapítani a magyar egészségügyben.Honnan tudjam,hogy a tej a hibás,bármi lehet?Meddig kell,hogy elhagyjam,hogy ez biztosan kiderüljön?

2019. szept. 11. 09:56
 5/6 A kérdező kommentje:

"Hiába fogod kenni fűvel-fával, ha az a máj és a vastagbél problémája. Pár percre eltusolod, de nem az a megoldás."


Ok,köszi,honnan tudom biztosan,hogy a máj,vastagbél problémája?

2019. szept. 11. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:

"Meddig kell,hogy elhagyjam,hogy ez biztosan kiderüljön?"

A legfőbb allergizáló ételek ezek:a tej, tejtermékek, a glutén tartalmú élelmiszerek, valamint a hüvelyesek, de nem tesznek jót a cukrozott ételek sem. Ha ezeket elhagyod és lecsökkented a szénhidrátbevitelt, akkor 1-2 hónapon belül észlelhető javulást kell, hogy tapasztalj, ha ezek valamelyike vagy kombinációja okozta a betegségedet.

2019. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!