Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérhígító, Fraxiparine,...

Vérhígító, Fraxiparine, hogyan adagoljam?

Figyelt kérdés
0,6-os helyett levitték 0,4-re az adagot, de maradt egy rakat 0,6-os injekcióm. Az rendben, hogy 0,4-ig kinyomom az anyagot a fecskendőbe, de a kész fecskendőben eleve 0,8-ig van az adagolás. Gondolom a levegő miatt. Nyugtasson meg valaki, hogy ha 0,4-ig kinyomom, akkor is elegendő szer marad a fecskendőben?

2019. szept. 12. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a szakorvossal kellene megbeszélni .

A vér higitó nem véletlen van .

2019. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Veled is csak többen vagyunk!
2019. szept. 12. 20:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérem olyan szóljon hozzá, aki érti a kérdést, és érdemben tud is válaszolni! Felesleges baromság nem kell!
2019. szept. 12. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de ez így nem jó. A 0,6osokat vidd be a gyógyszertárba megsemmisítésre.
2019. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont a gyógyszertárban mondták a gyógyszerésznő, hogy 0,4-ig nyomjam ki, a többlet a levegő dugó van. Csak megerősítést kerestem valóban rendben van-e, mert még mindig nem értem, miért van, a 0,6-os adag, 0,8-ig betöltve, de már látom a gumidugót a szivattyúban. Akkor valszeg rendeben lesz. De ha te mondod, biztos kidobom a kukába.... Kösz a semmit!
2019. szept. 12. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha megkérdezted a gyógyszertárost, miért a gyik-en várod a megoldást?

Ha nem bízol a szakemberben, kérdezz egy másikat, ne laikusokat a neten... Hogy aztán meg bunkózz velük, ha nem tetszik, amiket írnak...

2019. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Na de ha te megerősítést akarsz, akkor miért nem azt írod?


A levegő azért van benne, hogy biztosan kijöjjön belőle a verhigito. Mivel ezt bőr alá adják, oda nem gond, ha levegő megy. Elöltöltött injekció, így tilos legteleniteni.


Ha hallgatni akarsz a gyógyszerészre, akkor csináld. Én elmondtam, ez így nem jó, a 0,6os kuka, a 0,4est kell használnod.


És nem az otthoni kukába kell kidobni, hanem bevinni a gyógyszertárba.

2019. szept. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!