Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lelki betegség tünetei mik...

Lelki betegség tünetei mik lehetnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje eléggé lefogytam voltam orvosoknal már és semmit sem találtak szerencsére, körzeti orvosom szerint lelki betegségtől fogyhatok le, meg itt ott a szívem fere vert.

Ez lelki betegség lenne??


2019. szept. 13. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:

,,Nem találtak semmit." Lehet nem vizsgáltak ki eléggé.

Simán lehet szervi és lelki is.

Én betegségtől vagyok sovány (174cm 43,7kg), Nutrinidrink Multi Fibret ittam 2x1 et, utána Nutridrinket 2x1 et, most Nutridrink Maxot iszom 1x1 et, kiegészítőként-evés mellett.

2019. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát voltam gastroenteologusnal és endokrinologusnal,meg szivorvosnal is én.


És a nutridrinktol sikerült hiznod valamit??

2019. szept. 13. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvosi kivizsgálások után -amelyek szerencsére jók- nem kéne magadnak feltenni ezeket a kérdéseket?: Bánt valami? Szenvedek valamitől, körkörösen magamban forogva? Van ezekből kiút? ha nincs van értelme rágódni ezeken? Mikor nevettem szívből utoljára? Miért olyan régen? Van valaki az életteremben, aki bánt? Mit szeretek csinálni? mikor tettem utoljára? Minek örülök? mikor örültem utoljára? Észreveszem a természet szépségét?
2019. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos meghalt 2 fontos személy is az életemben, esetleg ez lenne az oka??

Ez a dolog bánt engem nagyon..

2019. szept. 13. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
4...hogyne, két nagy veszteség is ért. A gyászmunka egy nehéz folyamat,el kell végezni. Egy év kb. és jellemző, hogy hullámzik, hol jobb-hol rosszabb. De túl leszel rajta, megérted, hogy akiket elvesztettél,ők is azt szeretnék, ha te szabadon, lelki gyötrődések nélkül élnél.
2019. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!