Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vitamint szedtek...

Milyen vitamint szedtek amivel nem kaptok el semmilyen betegseget?

Figyelt kérdés

Jonnek a rossz idok es egyre tobben betegek. Van valakinek bevalt vitamin amivel tenyleg megelozhetoek a betegsegek?

pl van aki a beres cseppre eskuszik ilyesmi


2019. szept. 16. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A D-vitamin a legfontosabb, mert ahhoz már ilyenkortól egészen április közepéig nem tud hozzájutni a szervezet a normál táplálkozással! Minimum 4000NE egységet kell bevenni 100 mikrogramm K2 vitaminnal és Magnézium-laktáttal vagy Mg-citráttal.
2019. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Supradynt szedek, szerintem jó.

"amivel nem kaptok el semmilyen betegseget" ilyen ugye nincs, pl. az ebola, lepra, AIDS, szifilisz stb ellen a Supradyn sem véd.

2019. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én őszintén megmondom, nem szedek semmmit, de iszom 2l vizet naponta, és egy héten min. 6 edzésem van.

Nekem ez vált be. Hidd el nekem, volt amiior nem voltam ilyen vékony, és akkor minden hónapban voltam beteg a gyógyszerek ellenére is.



Viszont, ha kell egy vitamint kiemelni, akkor az egy homeopátiás immun(rendszer) erősítő, finom, narancssárga színű folyadék lenne (bocsi, de nem tudom a nevét).

2019. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a vitaminok nem védenek meg közvetlenül a betegségektől, hanem az immunrendszert erősítik, tehát közvetett védelmet nyújtanak. A vitaminok egymagukban kevésbé képesek kifejteni hatásukat, az kell, hogy mindegyikből megegyük a napi szükségletet. A vitamintablettákban lévő vitaminnak jó, ha a tíz százaléka felszívódik, ezért is fölösleges szedni őket. A gyümölcsökből, zöldségekből viszont szinte teljesen felszívódik. Ezért is érdemes megenni napi öt csésze zöldséget és gyümölcsöt együtt, mert akkor bevisszük a kellő mennyiségű vitaminokat, ásványi anyagokat, rostokat, és antioxidánsokat.

Ez kicsit eltér a kérdéstől, de egészséged érdekében a teljes táplálkozásra érdemes odafigyelni.

Lényeg az, hogy egyél meg napi két almát vagy más gyümölcsöt, pl. szőlőt, mert ha annak szétrágod a magját (nagyon keserű), akkor rengeteg antioxidánst szabadítasz ki belőle, amik felszívódnak. Egyél paradicsomot, paprikát, uborkát és hagymát is. A hagyma az egyik legegészségesebb zöldség, mindenre jó hatással van.

(Megfelelő mennyiségű hagyma bevitelével közel nullára csökkenthetjük a daganat kockázatát, de természetesen emellett nem szabad egészségtelen ételeket fogyasztani.)

A zsírbevitelt nem kell növelni. Négy vitamin felszívódásához kell zsír, amit be tudsz vinni a megfelelő húsfogyasztással.

Kicsit hosszú lett, viszont ezzel azt akartam sugallni, hogy ehhez rengeteg mindenre oda kell figyelni.

De sajnos nincs ilyen dolog, amivel lecsökkenthetjük a fertőzések kockázatát.

Sajnos. Viszont az immunrendszert tudjuk erősíteni.

Felesleges vitamintablettát szedni, gyümölcsöt és zöldséget kell enni.

Amúgy a Béres-cseppnek is csak egy kis része szívódik fel. Azt sem ajánlom.


Remélem tudtam segíteni. :)

2019. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Reggel 2 dl finom 50%-os kisüsti fertötlentés éhgyomorra. Ugyanaz este lefekvés elött. (Tudom, hogy jönnek a lepontozok, de nekem akkor is ez jött be.
2019. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akinek gány az immunrendszere, és mindig mindent elkap, az multivitaminokkal is el fogja kapni.

Aki meg masszívabb típus, az meg vitaminok nélkül sem fogja elkapni.

2019. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Többlet vitamin bevitel nem előz meg és nem is gyógyít meg semmit.
2019. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!