Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez érszűkület lehet?

Ez érszűkület lehet?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok.Nem olyan régóta lettem figyelmes arra hogy van amikor fáj a lábam hol a bal hol a jobb.Általában hosszabb ücsörgés fekvés után.a múltkor is úgy ébredtem hogy a bal lábam fáj,nem igazán foglalkoztam vele gondoltam biztos elfeküdtem,de már kezdek kételkedni.Tegnap például fürödni készültem és akkor vettem észre hogy az egyik lábamon a térdnél olyan lilás,a meleg víztől eltünt de megíjedtem.Egyébként mindig is hidegek voltak kezeim lábaim.Mostanában rám jár a rúd,most is kivizsgálás folyik a szívem miatt is,nem hiányzik még egy betegség.
2019. szept. 17. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Igen, lehet. És ha a szíveddel gond van, akkor ez hatványozottan érvényes. Ha pedig a szívedben érszűkület van, akkor 99%, hogy a lábadban is, mert az erek mindenhol nagyjából egyszerre szűkülnek.
2019. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érszűkületet hatekonyan lehet kezelni egyrészt. Legalábbis ha nem dohanyzik valaki. Masrészt attól hogy egyszer kétszer fájt a lábad még nem biztos hogy baj van. Úgyhogy ne ess pánikba. Inkabb figyelj milyen zoknit, cipőt hordasz. Pl nekem szoros zokni is okozott már fura fajdalmakat meg elszímeződeseket.
2019. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!