Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt mennyi idő alatt...

Akinek volt mennyi idő alatt múlt el külső aranyér?

Figyelt kérdés
Első alkalommal kb5nap alatt elmúlt...Most másodiknál 2hete kinn.Próbáltam reparon kenőcs,kúp majd doki írt fel Aurobin kenőcs s Hydrocortison 30 kúp,de semmi igaz ezeket 2napja használom.Proktológia október 25.ére kaptam időpontot.Nem fáj,nem vérzik,de zavar azért akinek volt átérzi...Hasznos válaszokat várok,tudom népbetegség...
2019. szept. 20. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem általában pár napon belül rendezôdtek, szülések után is. Anyósomnak volt ilyen, mint neked, hogy kilógott de nem fájt, megmûtette.
2019. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.35éves vagyok,ha úgy alakulna műtét persze,de még bízom abba visszahúzodik,kevés infot találtam kinél meddig,de azt hiszem volt olyan akinek 3-4hét volt...
2019. szept. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!