Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lenne?

Ez aranyér lenne?

Figyelt kérdés
2napig nem voltam wc-n és mikor elmentem akkor hát eléggé nehezen sikerült a dolog 1-2 percet erölködtem, másnap amikor mentem a wcre akkor a dolog után véres volt a wc papir és ezutan termeszetesen minden nap voltam , 3 napja van igy viszont semmi fájdalmat nem észleltem, csak wc utan kicsit véres

2019. szept. 23. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy aranyér, vagy esetleg az erőlködéstől meg a keményebb széklettől berepedt a végbél környéke. Kend be reparonnal pár napig, ártani nem árt és jó lenne puhítanod a székleted. Igyál sok vizet (esetleg kamillateát pár napig).
2019. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni hogy amikor megindul a széklet akkor ilyen fura mintha húznák a pengét a börödön érzés van de ha megindult utana abbamarad
2019. szept. 23. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezentúl nagyon kell rá vigyáznod, mert hajlamos lehet kiújulni és később megjelenhet a pokoli fájdalom is!
2019. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nalam vagy 10eve van ilyen.


Vegbel repedes lesz.

Mikor nyomod szinte erzed, hogy karcol mintha vagnak.... Altalaban.... Nalam 1ponton.


Mostanaban joghurtot eszek, korpatablettat is.

Gyumolcsot. Hogy puhat szrjak.

2019. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es ez meg tud gyogyulni?
2019. szept. 23. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
A végbélrepedés meggyógyulhat, az aranyér sosem!
2019. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!