Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Reggel 15...

Mi lehet a bajom? Reggel 15 percet sétálok munkába menet és mire beérek már az utolsó métereknél úgy érzem elfogy az erőm és ha tovabb kéne mennem esetleg elájulnék.

Figyelt kérdés

Pedig csak egy kisebb lépcsősor van útközben. Mikor azon felmegyek kezd nagyon elfogyni az erőm.

Kardiológián már voltam. Csináltak ekgt meg uht. Oké volt minden. 40N/ alacsony a vérnyomásom, nyugalmi állapotban normális a pulzusom, a tüdőkapacitasom nem a legjobb de ennek megvan az oka, 2 hónapja vérszegény voltam ami kezelve van és már elmúlt a hajhullásom szóval nehezen hiszem, hogy még mindig az lenne az ok. Az utóbbi évben alig mozgok, de nem vagyok túlsúlyos. Délután hazafelé már nem szoktam ezeket a tüneteket produkálni. Mitől lehet? Nagyon ijesztő. Mit tehetnék, hogy megszűnjön?


2019. szept. 25. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoktál indulás előtt enni, inni?
2019. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vércukor le esés, a vérszegénységnek is lehet ilyen tűnete,akkor is ha kezelve van. Edzettlenségtől is lehet. Többet kéne mozogni,gyümölcsök, zöldségek, vagy valami multivitamin, b-komplex, vagy Béres csepp is jó lehet.
2019. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eszem reggel egy vajaspirítost tejeskávéval. Most épp nem szedek b komplexet de korabban hónapokig szedtem és akkor is ez volt. A vasat folsavat szedem minden nap.
2019. szept. 25. 11:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Zöldséget gyümölcsöt sokat eszem az nem lehet ok. A mozgással is igyekezni fogok. De túlzasnak érzem, hogy mozgashianytól legyen csak. Nagynéném 75 pont annyit nozog mint én és nem produkál ilyen tüneteket pedig neki még a várnyomasaval is baj van meg a szíve sem tökéletes.
2019. szept. 25. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy darab vajas pirítós tejeskávéval az konkrétan nulla. Egyél! Ha délután nincsenek ezek a tünetek, akkor az nem betegség. Nem lehet, hogy pszichés, mert gondjaid vannak a munkahelyeden?
2019. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok reggel többet enni egyszerűen nem megy. Szoktam 10 órait enni mikor beérek. Valószínű pazichés okok is közrejátszanak de akkor is túlzásnak érzem.
2019. szept. 29. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz reggelizni, az már önmagában pszichés. Utálod ezt a munkahelyet? Nem túlzás, a szervezeted ilyen vegetatív jelekkel tiltakozik a munkába menés ellen. Ha beteg lennél, hazafele ugyanez lenne. De mivel fölfele van a lépcső, azt is érdemes lenne megfigyelni, hogy ha más, kellemesebb helyre mész ugyanennyi lépcsőn, akkor is így kimerülsz-e. A tüdődre nem adnak gyógyszert?
2019. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4 évesen semmit nem voltam hajlandó enni reggel. Nem vagyok éhes korán ez nem pszichés. Tüdőmre nincs gyógyszer csak légzőtorna azt csinálom....javulgat. Pár napja már otthon sem megy a lépcső :(
2019. szept. 29. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
És nem áll összefüggésben a tüdőddel ez a kifulladás? A tüdőgyógyász tud erről a panaszról?
2019. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem a tüdőmnek ehhez nincs köze. A pulzusom is magasabb mostanában és hőemelkedésem is van.
2019. szept. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!