Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér, vagy más betegség ez?

Aranyér, vagy más betegség ez?

Figyelt kérdés

Egy kis ideje ott lent a végbelem végénél bizonyos pózokban érzek egy kis nagyon pici szúró érzést, de csak minimális ideig. Illetve egy pár napja gyakoribb székelési ingerem van, de WC-re alapvetően nem kell mennem, csak levegő jön belőlem. Napi 1x megyek általában WC-re, ritkábban 2x. A székletem sokszor puhább de semmiképp sem folyós állagú, és világos barna eléggé. Néha pedig keményebb bogyós, és sötét barna (néha kis nyákkal). (utóbbi már kis ideje nincs).

Vért nem láttam a székletemben sosem, se a papíron. Viszketni pedig nem szokott ott lent! Mit gondoltok? Amúgy hasmenés nincs se székrekedés! Mármint úgy nincs székrekedés hogy több napig nem megyek, de úgy van, ha azt nézzük, hogy sokszor darabos..

15 éves vagyok egyébként.

Sokat biciklizek (minimum napi 1,2 óra).

Mit kéne tennem szerintetek?



2019. szept. 27. 01:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Ugye a sok biciklizestol ilyen nem alakulhat ki? Az ülésem talán nem a legpuhabb a világon de nah.
2019. szept. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!