Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet? 2...

Milyen betegség lehet? 2 napja hőemelkedés 37.5 szédelgés, étvagytalanság, magas pulzus, fejfájás (nem vagyok fejfájós), émelygés, fáradtság.

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes.

Csütörtökön picit hasmenésem is volt, pémteken már csak felpuffadt és fájt, reggel is fájt még kicsit de most nem érzem, hogy gond lenne vele.


2019. szept. 28. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennek millió meg egy oka lehet

Én személy szerint mononucleosis infectiosára tippelek

2019. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Hipochondria?
2019. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Az tuti nem mert nem fáj a torkom nincsenek megnagyobbodva a nyirokcsomóim és nem is csókolóztam sajnos senkivel.

2. Az ilyen válaszokra mi szükség van? Úgy ítélted jól eső érzés belerúgni még egyet abba aki beteg és meg.van ijedve?

2019. szept. 28. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ezt túlzás betegségnek hívni...
2019. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy alig tudok elmenni valahova mert majd elájulok minek hívjam?
2019. szept. 28. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Hívd annak, ami: túldramatizált semmiségnek. Röviden hisztinek.
2019. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kötelező hozzászólni ha értelmeset nem tudsz
2019. szept. 28. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha egyszer olyan jó hatással vagyok rád. Kiírod, hogy az utolsókat rúgod annyira kivagy a fél fokos hőemelkedésedtől (😂) de amint válaszolok, mindig erőre kapsz és beszólsz nekem.
2019. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1 hónapja van hőemelkedésem a többi tünet van 2 napja. Ugye milyen vicces? Nincs életed, hogy más baján szórakozol szombat este?
2019. szept. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!