Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségek, daganatok...

Milyen betegségek, daganatok okoznak hirtelen fogyást fiatal korban (is)?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Májusban voltam ultrahangon és vérvételen. Minden rendben volt. Illetve voltak a vérképen eltérések, de csak néhány egységnyi. Júniusban elkezdtem diétázni. Nem ettem lisztes, cukros kajákat,löttyöket. Lassan elkezdtek olvárni a kilók. Leadtam 5kg-ot. Aztán úgy alakult, hogy nem figyeltem oda, hogy mit eszem, kb augusztusban már visszaálltam az azelőtti össze vissza kajálásra. De a súlyom ennek ellenére is csökken, még -3 kg ment le. 36.9 a testhőm állandóan. Nagyon megijedtem, hogy valami betegség miatt fogyok. Hormonok rendben, pajzsmirigy talán áprilisban volt nézetve, szintén normális. Nemrég koponya CT más miatt, szintén negatív.

Menstruációm állandó, az előző kicsit fájdalmasabb volt, mint általában, de ilyen is volt már.


Menjek orvoshoz a problémámmal, vagy nincs nagyob baj?


2019. szept. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akarod megmondhatod az orvosnak de szerintem nincs baj.Én terhesrn voltam a legsoványabb se az előtt se az után nm voltam olyan sovány,és minden rendben volt pedig szinte minden esetben híznak a terhes nők :) ez csak egy példa,nem kell rögtön gyanakodni bár ha aggaszt jobb ha megmondod az orvosnak hogy megnyugtasson :) biztos ami biztos alapon :)
2019. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cukorbetegséget is lehetne vizsgálni, de az talán kibukott volna a hormonvizsgálaton.
2019. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. A fogyókúra nélküli fogyás soha nem normális.
2019. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!