Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez leukémia? Fáradtság,...

Ez leukémia? Fáradtság, szapora pulzus, fejfájás, néha hasfájás, étvágytalanság, néha émelygés, szédelgés, hőemelkedés 37.5ig változóan, néha melegség néha hidegrázás.

Figyelt kérdés
Nyirokcsomó nagyobbodásom nincs meg véraláfutásokat sem láttam. Nagyon meg vagyok rémülve. Nem tudom mitől vagyok így.
2019. szept. 30. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez?
2019. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A hőemelkedés 1 hónapja. Az étvágytalanság és szapora pulzus csak 5. napja előtte jó étvágyam volt és inkább megfázva éreztem magam tüsszögtem is sokat de az 5 napja elmúlt és lett helyette amit írtam.
2019. szept. 30. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindennap vannak tüneteid? Nyirokcsomóid nincsenek megduzzadva?

Ha akut leukémia lenne, már valószínű elvitt volna.

2019. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek. De lassan már a sztresszebe pusztulok bele.
2019. szept. 30. 15:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Minden nap ez van. Hol jobb picit hol rosszabb.
2019. szept. 30. 15:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Kullancs nem volt benned? Valami csípett meg esetleg a közelmúltban? Nekem a lyme kór okozott ilyen tüneteket. De sok minden mástól is lehet. Orvoshoz kellene fordulnod.
2019. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anarchy666 ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek így együtt eléggé megfoghatatlanok. Nem igazán értem ezekből miért éppen a leukémiára asszociáltál. Menj el háziorvoshoz, egy rutin laborból kiderül, hogy az vagy e vagy sem.
2019. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most jött meg a laborom. Minden tökéletes lett csak a crp egy picit alacsonyabb, nem ittam eleget az elmúlt napokban.

A hemoglovin is kevesebb picikét meg a transferrin magasabb. De az utóbbi kettő rosszabb volt 2 hónapja meg más vérszegenységre utaló értekek is. Szóval az is javult. Mellkas röntgenen is voltam negatív. Hazafelé meg majdnem összeesetem és fáj a fejem meg 37.5 a hőm kicsit hanyingerem is volt lepcsőzés utan. Érdekes.

2019. szept. 30. 19:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem volt bennem kullancs de 2 éve nem is jártam erdőben sajnos. Csak szúnyog csípett meg a nyáron. Nem emlékszem durva csípésre.
2019. szept. 30. 19:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sportolj valamit, étkezz egészségesen és kösd le mással a figyedet. Semmi bajod.
2019. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!