Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vannak véraláfutásosnak...

Mitől vannak véraláfutásosnak tűnő, kék-lila foltok az 5 éves gyermekemen?

Figyelt kérdés
Kisfiamon többször észrevettem már foltokat.Olyanok,mint egy gyógyuló ütésnyom...Nem verjük a gyereket,az óvodai környezet sem olyan.Kisebb korában szívműtéte volt,illetve sokat voltunk kórházban,ilyenkor mindig volt vérvétel is,de sosem szóltak,hogy látnának valami rendkívülit...Hülyén érzem magam,az apuka szerint csak beveri magát a gyerek és nem emlékszik rá,ezért nem tudja,mi történt vele,honnan a folt,de nagyon kezdek aggódni..Az imént fürdésnél megint észrevettem egy nagyobb foltot az alkarján...A gyerek kedélyállapota nagyon jó,egészséges,C,D,és Béres Multivitamint szed.Minden nap kap mézet,mindenre odafigyelünk,eleget van szabadban is,igazából nem tudom,van-e mitől tartanom.A gyerekorvos szerint is ütésfoltok,majd meggyógyulnak...De valami nem hagy nyugodni...Lehet ez valami betegség?Semmi más jel nincs,és az én hipotéziseim miatt nem tenném ki vérvételnek,olyan sokszor megszúrkàlták már...Szerintetek ez mi lehet?Lehet egyáltalán valami?

#gyerekek #folt #immumrendszer
2019. szept. 30. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, ha erősebben nekidőlök a széknek már lila. Gyenge az érfalam. Viszont én a helyedben elvinném a gyereket vérvételre és ha az is teljesen oké, amiben egyébként biztos vagyok, megpróbálnám magam erösen lenevelni erröl. Nyilván a kis kori betegsége is oka annak hogy ennyire parázol, ez érthető, de átragad a gyerekre a félelem és ö is szorongani kezd. Én látom a két gyerekem közti különbséget, a második szorongós ilyen egészségügyi dolgokban és az ő kiskora úgy telt hogy váltakozva kellett aggódni különböző családtagok életéért. Nyilván átvette az én aggodalmam sajnos.
2019. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Véralvadási problémára UTALHAT.
2019. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy vérvétel pedig nem ártana.
2019. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!