Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van ez szerintetek?...

Mitől van ez szerintetek? Tüdőrákom lenne?

Figyelt kérdés

Kajálás közben/után hányingerem van. Tegnap jött ez újra elő, egy házibuli után kezdődött még Szeptember elején. Akkor vagy 5 napig tartott és tegnapig semmi nem volt. 2 hónapja köhögök hébe-hóba egy megfázásomnak köszönhetően. Mielőtt elküldenétek, igen voltam dokinál és ő aztmondta ez előfordul hűlés után, nálam meg azért húzodik el ennyire, mert cigizek és nem tud felszakadni a váladék rendesen.Na meg amire éreztem elmúlna újra visszaestem hűlésbe, na mind1. Nagyobb köhögéseknél is előjön a hányinger. Gondoltam refluxra de a sav nemigazán van meg, meg lelki okra is, mert írtó hipochonder vagyok és ez elég sok szorongással jár. Amit hihetetlennek tartok az a tüdőrák. Nagyon beszartam amikor elolvastam, hogy a tartós köhögés meg a hányás is tünete (igaz én 1x hánytam emiatt, inkább hányinger van csak), meg van látászavar is a tünetek között. Az velem ma pont előfordult, néhány foltban homályosan láttam, meg olyan érzésem volt, mint amikor hirtelen a szemembe vakuztak volna és menne el a látásom. Ilyen fiatalon nagyon megtörnék, ha tüdőrákom lenne.


18F



2019. szept. 30. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. A dohányosoknak a megszerencsésebb végkimenet a rák, abba gyorsan megpandelnak. De szerencséjükre csak évtizeeeken keresztül krákognak, hörognek, nem kapnak levegőt, annyira kitágultak a sok gennytől az alveolusaik
2019. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hipochonder vagy, miért cigizel?
2019. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen butuska vagy? Nem jöttél még rá hogy a cigi okozza minden bajod? Nem bírod. Kicsinálja a gyomrodat is. Vizony ez reflux nem mindenkinek jön fel a sav. És a köhögésed sem dog elmúlni amíg szívod. De nagyon menő vagy költs el rá jó sok pénzt hátha egyszer tényleg rákos leszel. Próbáld ki hogy nem cigizel. 2.het múlva nem lenne semmi bajod
2019. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!