Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez holyagrák lehet vagy miért...

Ez holyagrák lehet vagy miért nem mulik?

Figyelt kérdés

Majus 26.an reggelre fajdalmas , allando pisilesi inger .

Ugyelet ,antibio , a fajdalom elmult az inger maradt

Ez utan eltelt 2 het ismet elojott a fajdalom es meg surubb inger.probaltam kikuralni de mar egy pici vert is lattam illetve a hasam is fajt igy doki , ciprinolt kaptam ..elmult a fajdalom az inger pedig hol jobb hol rosszabb volt ..

Masfel honapig semmi.neha jo neha rossz volt

Augusztus vegen eljott a fajdalom doki antibio ..azota az inger meg mindig can :(

Kozben jukius kozepen volt ultrahangom ill. Rontgenem mas okbol de azon semmi nincs azt irja h normal a bese, hugyholyag volumenen belul koson nem lathato felek hogy holyag rak nem ertem miert nem mult el :(


2019. okt. 2. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mi hólyagrák és mi nem az nem a fórumozók döntik el. Hólyagtükrözés viszont segít megállapítani.
2019. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Istenem miért kell egyből rákra gondolni, ha nem múlik el egy betegség? Millió meg egy másik bajod lehet mint a rák keress fel másik dokit
2019. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!