Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 26 srác vagyok minden reggel...

26 srác vagyok minden reggel hányinger és néha hasmenés néha normális hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen is meg hasiutrahangon semmit nem találtak annyit tudni kell hogy pánik beteg vagyok kaptam új gyógyszereket de így se jobb

2019. okt. 3. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Legyél 1 srác és minden megjavul.
2019. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valamilyen ételt rosszil tolerál a szervezeted! Próbáld meg figyelni, hátha van valami egyezés az esetek között!

Akár lehet egy élemiszercsoport, de lehet, hogy mondjuk stresszes napod volt...

2019. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet, hogy sok a gyomorsavad?
2019. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Többek között a gyógyszer is, mondjuk az egyik hatóanyaga megegyezik az előzőével, viszont, ha ezek a tünetek akkor jelentkeznek, mikor mennem kell egy bizonyos helyre, akkor ezt a szorongás válthatja ki. Ahogyan mondták előttem, lehet ételintolerancia is, bár, ha előtte nem eszel semmit, akkor kétséges a dolog. Egyik ismerősömnek hányingere volt a reggeli kávétól is, ha éhgyomorra itta. Én a cigitől lettem sokszor rosszul, bár az másabb típusú volt, mint a te problémád, de, ha dohányzol, akkor ez is előfordulhat. Ha megfigyelted, hogy körülbelül mióta tart a dolog, gondolkozz el, hogy akkoriban miben változtattál, étrend, rossz szokások, stb., ha ezek közül egyik sem, akkor nagy valószínűséggel szervi eredetű a probléma, lehet a bélrendszernél is baj, sajnos, legalábbis szerintem. Mindenesetre remélem helyre jössz. :)
2019. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
menned* (A kezemben is autocorrect van sajnos, elnézést! :D )
2019. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség nem önálló betegség - még ha annak is minősül a DSM szerint - , hanem jelzés arra, hogy valami baj van a lelkeddel. A lélek az első, a test mindig csak megvalósít.


A pánik, a hányinger, a hasmenés szerintem mind ugynarra mutat (de nem vagyok orvos!): nagyon erős szorongás. Mitől is félsz? És miért nem bízol a pszichiáterben annyira, hogy ezt meg tudd vele beszélni?

2019. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Másfél évig szenvedtem gyomorsav problémával. Nem derült ki semmi csak jártam vérvételekre, ultrahangra, gyomortükrözésre. Mindenki azt monda teljesen egészséges vagyok. Egyetemre sem tudtam bejárni már annyira rosszul voltam minden nap.


Másfél év után magától múlt el vagy a tejes banánturmixtól, de az orvosok nem segítettek csak gyógyszereket írtak fel, általában protonpumpa gátlókat, savcsökkentőket, hiába...


Ezalatt 68kg-ról lefogytam 58kg-ra. (Nem stressz)


Amit ajánlok, hogy egyél kevesebb húst, sőt... ne egyél húst... csak zöldség, gyümölcs, tej. Kerüld az olajat, kerüld a szénsavas italokat, a kávét.

Furcsa, de ha savtúltengésed van akkor a víz ivása felerősíti azt, ha éhgyomorra iszol, legalábbis én ezt vettem észre magamon, mikor ilyen problémám volt.


Amúgy a reggeli hasmenés az nekem is megvan, de szerintem az a korán kelés miatt van. Mindig fosnom kell reggel, sosem értettem miért.

2019. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez utalhat crohn betegségre is. De pszichés is lehet mondjuk ha már eleve stresszesen kelsz fel és nem akarod elhagyni a lakást , ez elég gyakori szociális fóbiások esetében.
2019. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!