Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1,5hete torokgyulladásom...

1,5hete torokgyulladásom lett, és arcüreg gyulladàsom. A hangom 4napja teljesen elment. Elotte suttogva, mèg tudtam beszèlni. Azóta màr azt sem. Mivel hozhatom vissza?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
1,5 héttel ezelőtt kellett volna orvoshoz menned, de ma sem késő. Menj és beszélj vele - vagy írd le neki, hogy mi a baj. Írni csak tudsz, igaz?
2019. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy bunkóskodni kellene!

Egyrészt valószínűleg nem én diagnosztizàltam magam, hanem az orvosom!

Kaptam tőle gyulladáscsökkentőt, majd mondta, hogy ha nem javul menjek vissza jövőhéten hétfőn, amikorra màr kaptam is tegnap termint.

Minden egyébb tünetem elmúlt vagy sokat javult, a teljes hangvesztés 4napja törtènt mialatt a gyógyszereket szedtem.

Másrészt németországban élek, ahol ma ünnepnap van! És legközelebb hétfőn tudok orvoshoz menni!

Addig pedig gondoltam megkérdezem itt, hátha tud valaki, valami hasznosat mondani, ami segíthet. Kisgyermekkel nem épp jó teljesen hang nélkül lenni...

2019. okt. 3. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán a mézes gyömbér leforrázva segít a hangodon de feltétlenül menj majd vissza dokihoz mert lehet hogy még ad antibiotikumot.
2019. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!