Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha panikrohamomot kapok miert...

Ha panikrohamomot kapok miert lesz acetonszeru szaga a testemnek?

Figyelt kérdés

A rohammal kezdődik és ahogy elmúlik a roham, lassan a szag is elmúlik. A panikroham súlyosságától függ. Mostanaban csak minimalisak a tünetek a halalfelelmet leszámítva es nem lehet érezni. Én nem szoktam érezni, ma mondta barátom. Volt mostanaban 2 ehgyomori vérvétel, azokon 5 alatti érték volt. Volt 2 a kórházba mert a roham miatt bekerültem, ott 6 körül voltak. Olyankor durva amikor rendszertelenül eszem, vagy keveset vagy sok tejeset. A háziorvos azt mondta par hete hogy vercukor ingadozás lehet a kaja miatt. Ugye ma utánanéztem hogy a cukoringadozas vagy a pánik okozhat e acetonos testszagot, de nem talaltam semmit. Azt viszont igen, hogy cukorbetegseg és rak okozhat, meg a fogyás. Ja meg a folyadekhiany volt mostanaban problémás de azon is korrigaltam mostanra.

20L, vékony testalkat


2019. okt. 3. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A szervezet éget felszīv lebont ami bele kerül vizet termést stb . Minel könnyebb frisebb termeszetesebb tisztább annql jobb . A modern ìzletes de ipari termékek cukrok feher liszt emzin hiqnyos tejtermékek feherjek nehezen emeszthetók mert sterilek felforraltak tartósítókkal telik . Mézet teljes kiőrl3sű tetmékekez sok rostosat fogyassz .
2019. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmm, hát pont hogy a ketogén diéta is okozhat ilyen szagot.
2019. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség okozhat ilyet. Nézesd meg a vércukrod mert lehet nem panikrohamod van hanem az esuk le
2019. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!