Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfülgyulladas, nem folyik...

Cornett kérdése:

Középfülgyulladas, nem folyik ki a genny?

Figyelt kérdés

Múlthéten szerda este, elkezdett nyomás lenni a jobb fülembe, meleg sóval próbálkoztam, csak rosszabb lett, a végére már szédültem is, mikor már éjszaka elmentünk az ügyeletes fül-orr gégészetre, és ott mondták, hogy vírusos középfülgyulladásom van, gondolom a nátha áthúzódott..

Felírt antibiotikumot (már elszedtem), talan 2-3 napig fájhatott a fülem.. El is múlt teljesen minden fájdalom.

Hétfőn visszamentem az orvoshoz, mondta hogy szépen visszahúzodott ( volt rajta valami vírusos hólyag )


Mondta, ha az kifakad, akkor megszűnik a nyomás.


Nos a nyomás megszünt, de a füldugulás nem. Sokszor úgy érzem mintha lötyögne a jobb fülembe, ha befogom az orrom és erőset fújok, akkor mintha valami lé kifele akarna jönni.. Mondta, hogy a genny kifolyik magától, de ezekszerint nekem mégse?


Ez lehetséges?? Csak úgy tudom kidugítani a fülem sokszor, ha befogott orral erőset fújok..

Ha jobb oldalamon fekszem is olyan mintha valami folyna ki, mikor felkelek szintén..

Érdekes érzés, és nemtudom, hogyan elmagyarázni, de iszonyatosan zavaró...

Remélem azért valamennyire érthető.


Valaki szenvedett már ilyen problémával? Ha igen mi volt az orvosság rá? Remélem felszúrni azért nemkell.. :)



Előre is kószönöm a válaszokat!



2019. okt. 4. 00:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem bele foglalni, hogy a tipikus fül sípolás is a dugulás mellé játszik.
2019. okt. 4. 00:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az is játszik hogy azóta víz ment bele.


Menj vissza nyugodtan a dokihoz, nézzen rá.

2019. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!