Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögök 2 hónapja, mi lehet a...

Köhögök 2 hónapja, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan már 2 hónapja köhögök egy megfázással kezdődött az egész.

Megfázás után 1 hétre rá elszivtam egy szál cigit (nem cigizek és nem is szoktam) és erősen beszivtam.

Lehetséges hogy amiatt mert erősen beszivtam a slukkot amiatt a tüdőmbe maradhatott?

Ha levegőt veszek, ha kicsit akkor csak érzem hogy a torkom már "viszket" köhögni akarok, ha nagy levegőt veszek akkor már muszály köhögni..

Nagyon ideges vagyok, nem tudom mit tegyek... orvosnál már voltam 2x

retafillyn 200mg szedtem

Tüdőszűrőn voltam és nem találtak semmit (nem bizok én ebben)


Valami tippek, tanácsok, bármi jöhet

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. okt. 4. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergia? Nem lehet hogy a lakasodban penész van vagy a környezetedben valami allergén? Nem égették meg a torkodat, mert a meleg levegő meg tudja és lehet sérült a tökös hámrétege így könnyebben megtapad rajta bármi ami ingerelheti?
2019. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Égetted*
2019. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A röntgen nem mutat ki mindent. A ct igen. Drága vizsgálat ezért nem szeretnek beutalót adni rá. Esetleg érdemes magánúton csináltatni egyet. Nekem volt tüdőgyulladásom ami nem látszott a röntgenen. A következményeit inkább nem részletezem.
2019. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Röntgenen, ha már látszik, akkor gond van. Ha nem látszik, az sem zárja ki minden esetben, hogy nincs-e ott valami. Ionizáló sugárzással járó vizsgálatokhoz kell beutaló, CT-hez szakorvostól és beleegyező nyilatkozat.
2019. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!