Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen lehet aranyerem?

16 évesen lehet aranyerem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok [fiú] és egy pár napja érzékeltem az ánuszomtól kb. 6-7 centire egy hosszúkásabb alakú puklit, ami fáj, törlésnél, ha túl meleg víz ér hozzá és ha úgy ülök le akkor is. Székletürítésnél nem fájt eddig, de elég lágy volt mostanában, úgyhogy ez nem mérvadó. Orvoshoz csak akkor mennék el ha nem válnak be a vény nélkül kapható szerek.

Ez lehet aranyér? Ha igen milyen gyógyszert ajánlanátok nekem?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. okt. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aranyér (a "pukli") nem lehet az ánuszodtól 6-7 cm távolságra. Az közvetlenül a végbélnyílásnál alakul ki.
2019. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 6-7 cm csak egy hozzávetőleges adat, nem tudom magamnak pontosan lemérni. Az biztos hogy nem közvetlenül az ánuszom mellett van
2019. okt. 4. 21:29
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Előfordulhat, bár ritkán. Vigyázz jobban magadra. Mindenféle szer kapható recept nélkül. A patikában segítenek a gyógyszerész hölgyek.
2019. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcsöt vegyél. Az aranyér a végbelnyilásodnal van. Ha a puklid nem ott van akkor nem aranyér. Persze lehet 16 évesen is.
2019. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!