Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombóc a torkon/torokban....

PetiBence kérdése:

Gombóc a torkon/torokban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mai reggel úgy keltem fel hogy tüsszentettem és konkrétan (majdnem konkrétan) ömleni kezdett a vér az orromból.

Azóta délután úgyérzem hogy valamiféle fombóc lenne a tolomon vagy torkomban. Rólam szokás tudni hogy félek az ilyen dolgoktól , és nagyok aggódok hogy neme valami daganat vagy hasonló. 16 éves vagyok orvosnál még ezzel nem jártam


2019. okt. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akad el a kaja a nyelőcsőben, akkor többnyire semmi gond nincs, a simaizomzat görcse okozza, előbb-utóbb elmúlik.

Ha viszont nem tudsz rendesen nyelni, vagy kihányod, sipirc azonnal az orvoshoz.

2019. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megijedtél az orrvérzéstől, és ideg alapon van neked ez. Valami gyógynövényes nyugtatód ha van otthon, vagy teád, akkor azt vedd be. Próbálj megnyugodni. Lehet kicsit sok a savad és ezért érzed ezt a gombócot a torkodban. Ez csak átmeneti probléma.
2019. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Amit hozzá tennék még a dolgokhoz , aminek lehet semmi köze egymáshoz , de úgyvagyok vele hogy mivan ha mégis , hogy most este megmértem a vérnyomásom és rá egy olyan 1 órára csak úgy a semmiből legyengült/lezsibbadt a balkarom (és lehet hogy paranóiás vagyok , de ez sem valami megszokott dolog hogy csak úgy legyenfül vagy lezsibbad a karom , és ettől is elég rendesen megilyedtem hogy neme stroke vagy szívinfarktus)

2019. okt. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!