Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pécsen ki a legjobb orvos...

Pécsen ki a legjobb orvos (szakmailag, emberileg, erkölcsileg) aki krónikus derékfájdalommal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Több,mint 4 hónapja (május utolsó napjaiban kezdődött) szűnni nem akaró nagyon erős derékfájásom van. Egyenesen nem tudok járni,csak görnyedten fél oldalasan. Kis távolságok 10-100 m is fájdalmasan tehető meg gyalog. Gyakran kell megállni. Ha ágyban forgolódok,emelkedőn megyek fel még jobban. Jobb lábamba is kisugárzik a fájdalom.Valamikor nyugalomban is fáj. Egy MR tavaly nyáron (más betegségből kifolyólag készült) kimutatta valószínűleg L 4-5 ágyi csigolyánál gerincsérvem van .

2019. okt. 7. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi történt az elmúlt bő négy hónapban? Milyen gyógyszert szedtél rá? Látott neurológus szakorvos? Történt ismételt MR?
2019. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi történt az elmúlt 1 évben, mióta tudod, hogy gerincsérved van. Az nem játék.

Mi történt az előző 20 évben, mert a gerincsérv csak sima hátfájással kezdődik?

2019. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem krónikus derékfájdalom, hanem kőkemény porckorongsérv. Keress ideg vagy gerincsebészt!
2019. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy orbitális tévhit, hogy a gerincsérvet meg kell műteni.
2019. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hetedik éve egy táplálék-kiegészítőt fogyasztok és azóta a 2db gerincsérvem nem fáj! Én sem műttetném meg! Amikor nagyon fáj, akkor próbáld meg azt, hogy kanálban feloldasz sima aspirinből 2db-ot és beveszed... Pár perc múlva már sokkal jobb lesz.. kb. 20 éve jártam úgy, hogy újságot hordtam hajnalban és reggel nem tudtam leszállni az ágyról a fájdalomtól... Bevettem a 2 aszpirint és pár perc múlva indultam dolgozni... Próbáld ki, mert jobb, mint szenvedni!
2019. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A két utolsó hozzászólónak....hol olvastátok, hogy műttesse meg magát? Attól, hogy látja gerinc vagy idegsebész az még nem egyenlő a műtéttel. Engem összesen 4 látott, plusz a neurológus, egyik se akart megműteni.
2019. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!