Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka hogy három...

Mi lehet az oka hogy három óránta erősen elálmosodom, és sokszor annyira, hogy napközben is aludnom kell?

Figyelt kérdés
A háziorvos nem foglalkozott a problémámmal. Éjjel 8 órát alszom kb éjfél és reggel 8, fél 9 között. Utána olyan 10-11 fele álmos leszek, kihúzom délig az alvást de akkor már nem bírom. Alszom egy órát, felkelek, 3 felé megint álmosság, néha leküzdöm, néha alszom inkább egy fél órát. 5 után már nem szoktam álmos lenni, 11-12 fele, normális időpontban jön elő újra. Nem tudom hogy ez még a normalitás határán van-e, vagy valami bajom van. Ha egész nap mászkálunk (nem monoton a tevékenység vagy otthon vagyok), akkor csak délután vagyok egyszer álmos.

2019. okt. 7. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Ha ilyen gyökér a háziorvosod, akkor váltani kellene.

Csinálni kellene egy teljes vérképet előbb. Vérnyomásod rendben van? Vérszegénység szóba jöhet? Pajzsmirigyprobléma?

2019. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!