Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izgulás, stressz miatt lehet...

Izgulás, stressz miatt lehet diszkomfort hasi fájdalmam?

Figyelt kérdés

Hányinger, hányás, láz, étvágytalanság, hidegrázás, véres széklet, hasmenés, székrekedés nincs.

Néha egy rettentő kis minimális nyákot látok a papíron de ennyi igazából. Mit javasoltok?



2019. okt. 8. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajjj ajjj. Még durva hasmenést is lehet produkálni. Tudnék mesélni sajnos.
2019. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát én nagyon stresszes vagyok, mindent túlbonyolítok de brutálisan. Akkor ez lehet az oka. Mert más tünetem nincs. Ha valami daganat lenne vagy nemtudom mi, annak komoly tünetei lennének gondolom nagyon.
2019. okt. 8. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Daganat??? :D :D Látom beszippantott a média.

1 évig vizes hasmenesem volt kizárólag a stresszzől és brutál görcseim. Ennek 10 éve. Ha lázad is lesz meg fejfájás és gyengeség akkor bekaptál valami fertőzést. Majd ha véreset kakálsz akkor kezd el aggódni ne egy kis hasfájáson.

2019. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó de kis nyak is van néha rajta
2019. okt. 8. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete tart a váltakozó nyákos széklet. De társul hozzá hányinger, gyomor fájás, full étvágytalanság, hasfeszülés. Minden bajom van. Nagyon sok stressz ért októberben, az orvosom szerint az alakította ki. Szóval okozhat sajnos olyanokat ez az átkozott stressz, hogy hihetetlen. :(
2019. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!